گزارش دومین کارگاه مهارتهای ارتباطی مدیر

دومین کارگاه مهارتهای ارتباطی مدیر روز جمعه 30 تیر ماه برگزار شد.
در این کارگاه تعامل بسیار بالایی بین مدرس و شرکت کنندگان برقرار بود. و با کارهای کارگاهی شرکت کنندگان با مراحل پیشرفت کلاس همراه بودند.

از طرفی اجرای سه نمایشنامه با نامهای

  1. کارمند آزرده خاطر
  2. کمک به زیردستان
  3. کارمند بی اشتیاق

توسط خود شرکت کنندگان، جذابیت بالایی به کلاس بخشیده بود. و در پایان نمایش، رفتارهای مدیر توسط شرکت کنندگان و مدرس تحلیل می شد، که این بخش هم جذابیت بالایی برای دوستان شرکت کننده داشت و استقبال بالایی از این سبک آموزش شد.

از همه عزیزان با همه ی وجود سپاسگزاریم که با نظرات عالی خودشان به ما انرژی بالایی می دهند که این راه رو با جدیت تمام ادامه دهیم

  • فایل صوتی هم به زودی مانند گذشته برای همه ی عزیزان شرکت کننده ارسال خواهد شد.

نظر برخی از شرکت کنندگان در کارگاه

بسیار کارگاه اثربخشی بود مخصوصا با تدریس بسیار قوی جناب آقای مهندس دکامی انشالله در دوره های بعدی برنامه ها نیز همین طور قوی و موفق عمل نمایید.

مهرداد ابراهیم پورمدیر بازرسی ونظارت

با احترام، نحوه کلاس داری استاد بسیار ستودنی است. با توجه به گذراندن دوره تربیت مربی در موسسه TUV-NORD با اصول تدریس غریبه نیستم و بسیار لذت بردم در طول کلاس از این باب. تهیه محتوا نشان از تسلط و آشنایی با غایت دقیق از فضای مدیریت ایرانی است. حوصله پاسخگویی و دغدغه مندی جناب دکامی قابل ستایش است. در این مجموعه احترام بسیار ملموس رعایت می شود و در نهایت سلیقه میزبانی گروه بسیار دلنشین بود و هست. بسیار بیشتر از دوره ارتباط موثر که در دانشگاه شهید بهشتی گذراندم اینجا آموختم. سپاس

انسیه حاج صمدیمدیر تضمین کیفیت - شرکت هندلینگ هوایی کوشا

کارگاه بسیار خوبی بود. در بخش نمایشنامه و تحلیل پاسخ ها بسیار آموزنده بود. رفتار عملی استاد بطور صادقانه ای گفتار و درس های ایشان را تکمیل می کند.

متشکرم

خدیجه سیاه زاده مدیر گروه پردازش مخابرات