کارگاه استخدام بهترین ها

گزارش کارگاه مهارت استخدام بهترینها

گزارش کارگاه مهارت استخدام بهترینها

این کارگاه روز جمعه 27 مرداد با حضور مدیرانی از سازمانهای مختلف برگزار شد. در این کارگاه مراحل کامل یک استخدام هدفمند تشریح شد. مهمترین مرحله ی این فرآیند مرحله مصاحبه بود. که برای تسلط عزیزان شرکت کننده بر مهارت پرسشگری، تکنیک قیف به طور کامل تشریح و آموزش داده شد. و شرکت کنندگان سوالات هدفمند بسیاری را با تکنیک قیف طراحی و مراحل آن را انجام دادند.

این کارگاه هم مانند کارگاه های دیگر از ابتدا تا انتها، کارهای کارگاهی بسیاری را انجام شد.

از همه ی عزیزان شرکت کننده از صمیم قلب سپاسگزاریم که با اظهار لطف های خودشان این همه انرژی به ما می دهند. امیدوار هستیم به زودی بتوانیم دوره های کاربردی دیگری را طراحی و به شما عزیزان ارائه دهیم

نظر برخی از شرکت کنندگان محترم

من در 6 جلسه ای که شرکت کردم مطالب زیادی آموختم و همکارانم تأثیر جلسات را در تغییر روش من به طور محسوس دیدند.

سرکار خانم بیتا دامغانیان

کارگاه کاربردی و تجربی بود که این موضوع نقطه مثبت آن بود. آقای ارشیا دکامی کلاس را بخوبی مدیریت می کند و به تمام نقه نظرات گوش می دهد و نظرات افراد مطرح می شود. جزوه بسیار خوبی طراحی شده بود.

سرکار خانم فاطمه شجاعی نژادقائم مقام مدیر عامل – همیار نیرو

من مصاحبه زیاد داشتم و نفرات زیادی را استخدام کردم. ولی همیشه احساس می کردم که ننتیجه خوبی نمی گیرم. امروز به طور دقیق متوجه شدم که مشکلم این بود که آنچه را که دوست داشتم بشنوم را بصورت سوأل بسته می پرسیدم و در مورد همان سوأل توضیح بیشتر می خواستم. اینجا متوجه شدم که باید سوأل آغازگر باز بپرسم.

جناب آقای سعید پورعلیمدیر فنی اجرایی شرکت ساختمانی

بسیار کاربردی بود. روشهای عملی و قابل درکی ارائه شد. کارهای عملی که انجام شد خیلی ارزشمند بودند. خیلی از موضوعات برای من چالش برانگیز بود و باعث شد که نسبت به عملکرد خودم در چند ماه اخیرتمرکز بیشتری داشته باشم و نقاط قوت و ضعف خودم را در مصاحبه ها متوجه شدم.

سرکار خانم فرزانه صیادیسرپرست دیسیپلین فرآیند- آبسان زلال

اظهار لطف عزیزان و نظرات عالی آنها بسیار زیاد هستند که مجال گفتن همه ی آنها در اینجا وجود ندارد. از همه عزیزان شرکت کننده سپاسگزاریم و خیلی خوشحال هستیم که برای آنها مفید و کاربردی بوده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *