اشتراک

در دنیای گسترده ارتباطات و اینترنت هر روزه سایتهای جدید با دنیایی از اطلاعات پا به عرصه وجود می گذارند و اغلب بخشی از این اطلاعات و سایتها برای ما مفید و جالب خواهد بود و البته این سایتها همیشه در حال آپدیت و ارائه اطلاعات جدید هستند. ازطرفی ما نمی توانیم هر روز به تک تک این سایتها سر بزنیم بنابراین ممکن است بسیاری از مطالب را از دست بدهیم. لذا باید در این سایتها مشترک شویم تا علاوه بر اطلاع از آپدیت دسترسی سریعی به این مطلاب داشته باشیم. یکی از راههای اشتراک استفاده از فید می باشد با استفاده از این تکنولوژی می توانیم هر روز ازمحتویات سایتهای مورد علاقه مان بدون اینکه به آن سایتها سر بزنیم مطلع شویم علامت رسمی و استاندارد فید (خوراک یا RSS) شکل زیر است.

 

و به راحتی می توانید روی آن در هر سایتی کلیک نموده و توسط اکسپلورر خود مشترک شوید و یا آدرس فید سایت مورد نظر را کپی و در نرم افزارهایی نظیر outlook و  Feedreader  و یا سایتهای خبر خوان مانند googlereader و Feedshow ثبت و جدیدترین اطلاعات سایتهای مورد نظر را دریافت نمود.

روش دیگری که معمولا برای اطلاع از آپدیت سایتهای مورد علاقه استفاده می شود اشتراک به وسیله ایمیل می باشد که در این روش به محض آپدیت شدن سایت، اطلاعات آن به ایمیل شما ارسال می شود.و در انتهای هر ایمیل ارسالی لینک لغو اشتراک وجود دارد و در صورتی که علاقمند به ادامه اشتراک نبودید می توانید از طریق آن به راحتی اشتراک خود را لغو نمایید.

برای اشتراک در فید وبلاگ من از آدرس زیر استفاده نمایید

  http://www.dekami.com/feed

در صورتی که علاقمند به موضوع خاصی از وبلاگ هستید می توانید از آدرسهای فید زیر استفاده کنید با این کار فقط مقالات موضوع مورد نظر شما به فید ارسال می شود.

مدیریت کاربردی در ایران

مدیریت انرژی

تله بخار

کل دوره های آموزشی

سیستم های بخار

و برای اشتراک به وسیله ایمیل از  فرم زیر استفاده نمایید:

ایمیل خود را در زیر وارد نمایید و دکمه اشتراک را بزنید در صفحه باز شده کد امنیتی را وارد نمایید و دکمه complete subscription request را کلیک نمایید که ایمیل فعال سازی برای شما ارسال گردد اگر ایمیل به اینباکس ارسال نشده بود پوشه اسپم را هم چک نمایید روی لینک فعال سازی ایمیل ارسالی کلیک نمایید دیگر کار تمام است شما مشترک سایت شدید.

نگران نباشید هر زمان که علاقمند به ادامه اشتراک نبودید می توانید اشتراک خود را به راحتی لغو نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *