دوره های آموزشی

دوره های آموزشی من

دوره های آموزشی

لیست دوره های آموزشی که تاکنون در شرکتها و سازمانهای مختلف برگزار کرده ام در زیر آورده ام و قصد دارم از این پس در این وبلاگ این دوره ها را به صورت رایگان آموزش دهم. مزیت بسیار خوب این دوره ها کاربردی بودن آنهاست و جزوات مربوط به آنها به زبان ساده و صنعتی تنظیم شده اند در این دوره ها در مورد تئوری مگر در موارد لازم خیلی کمتر بحث می شود و بیشتر به اصول و قواعد کاربردی پرداخته می شود بخشی از جزوات این دوره ها به ترتیب در بخش آموزشی مربوط به هر دوره  به ترتیب در سایت قرار داده می شود.

سازمانهایی که علاقمند به برگزاری این دوره ها در سازمان خود دارند می توانند برای هماهنگی از قسمت تماس با ما اقدام نمایند.

لیست دوره های آموزشی من:

مدیریت کاربردی

اصول سرپرستی

لیست دوره های آموزش مدیریت

3 دیدگاه برای “دوره های آموزشی

  1. مهدی آقاهادی گفته:

    سلام
    در ابتدا به خاطر سایت و زحماتی که می کشید تشکر میکنم، من به خاطر رفتار و عادت های اشتباهی که داشتم شکست های زیادی خوردم و افسردگی گرفته بودم تا با مطالعه کتاب های تحلیل رفتار متقابل و… سعی کردم اصلاح شوم وجدیدا در آزمون کارگزاری گمرک قبول شدم و می دانم با دانش و داشته های حال حاضرم خیلی نمی توانم پیشرفت کنم، از شما درخواست راهنمایی دارم که برای مذاکره و مدیریت از چه منابعی بهتره استفاده کنم تا حداقل یک چهار چوب و اصول را در ذهن خودم داشته باشم.
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *