سیستم کنترلی تار عنکبوت

طراحی سیستم کنترلی به روش تار عنکبوت

همانطور که می دانیم یکی از ۵ وظیفه اصلی و مهم مدیریت، کنترل است. چرا که تمام برنامه ریزیها، سازماندهی ها و تلاشهای یک سازمان و مدیر، در نهایت در مرحله ی کنترل باید مورد ارزیابی و نظارت قرار بگیرند. اگر در اینجا یک مدیر به درستی عمل نکند در واقع همه ی تلاشها را به باد داده است.

 از آنجایی که اغلب سازمانها  سیستم کنترلی مناسبی ندارند معمولا بخش اعظمی از وقت مدیر به کنترل کردن می گذرد و به دلیل اینکه نقاط مهم کنترلی مشخص نشده اند ممکن است برخی نقاط مهم، کنترل نشده و بعد از وقوع مشکل واتفاق، مدیر متوجه آن شود که دیگر دیر است. در ایران به دلیل فرهنگ اجتماعی، کنترل کردن از اهمیت بالایی برخوردار است.

بدلیل اهمیت فوق العاده کنترل نمودن، و خلایی که در صنایع و سازمانهای ما وجود داشت سیستم کنترلی به روش تار عنکبوت توسط آقای مهندس دکامی ابداع شد.

طرح سیستم کنترلی به روش تار عنکبوت در واقع روشی کارساز با کارایی بالا است  که به مدیران این امکان را می دهد که با قدرت بالا و همه جانبه سازمان، شرکت و واحد زیر مجموعه خود را بدون هیچ نقص کنترلی، تحت کنترل داشته باشند.

در این روش سیستم کنترلی بسیار منظم و قدرتمندی پیاده سازی می شود که به صورت یکپارچه تمام سازمان را در برگرفته و پیوسته و زنجیروار همه چیز را به هم متصل و تحت کنترل می گیرد  به طوری که کارکنان از این کنترل کردن نه تنها احساس نارضایتی نمی کنند بلکه بسیار خرسند هم می شوند.

سازمانها و مدیران علاقمند به پیاده سازی این سیستم می توانند با شماره همراه زیر به طور مستقیم با مهندس دکامی ابداع کننده این روش تماس حاصل فرمایند. ویا اینکه از طریق فرم تماس با ما با ذکر موضوع اینکار را انجام دهند.

همراه :  ۰۹۱۲۶۲۱۰۱۳۰ 

تماس با ما

مطلب جذاب پیشنهادی
گزارش کارگاه مهارت استخدام بهترینها- دوره دوم
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *