دفتر DT

مدیری که نداند آخر وقت خودش و تیمش به کجا می‌خواهند بروند ، مدیریت نمی کند

   اغلب مدیران روز خود را با اتفاقات شروع می کنند یعنی صبح به محل کار خود مراجعه می کنند تا ببینند قرار است امروزز چه اتفاقاتی رخ دهد. این مدیران پیوسته در حال واکنش نشان دادن به اتفاقات روزمره هستند و این اتفاقات هستند که آنها را به این سو و آن سو می کشاند. این یعنی اتفاقات روزمره آنها و تیم شان را مدیریت می کند. صبح که به محل کار می آیند نمدانند ساعت چند باید به منزل بروند. می گویند ساعت ۵ عصر ساعت کار ما تمام می شود اما تا ۱۰ شب در محل کار مشغول هستند.

این اسمش مدیریت نیست

یک مدیر حرفه ای در ابتدای روز می داند که آخر روز قرار است خودش و کارمندانش به کجا بروند. بنابراین در ابتدای روز لیست فعالیتهای خودش را می تواند به طور دقیق بنویسید و در جهت آن فعالیتها اقدام کند. پس شما به عنوان مدیر باید برنامه داشته باشید ، برخی می گویند من برنامه ریزی می کنم هم ماهانه ، هم هفتگی و هم روزانه ولی وقتی شروع به کار می کنم صدها مشکل پیش می آید که مجبور می شوم به آنها رسیدگی کنم. بله درست است این مسئله بسیار رخ می دهد و این حاصل این است که هیچ ارزیابی از اتفاقات روز ندارید لذا نمی توانید آنها را نیز برطرف و مدیریت کنید.

 

چطور این مشکل را برطرف کنیم؟

اولین قدم این است که مدیر بداند کجاست و باید بپذیرد که برنامه ریزی ضروری است و اگر نتواند خودش را مدیریت کند به طور حتم نمی تواند دیگران را نیز مدیریت کند.

اغلب مدیران به جای اینکه کارها را مدیریت کنند ، کار ها آنها را مدیریت می کنند

تکنیک DT معجزه می کند

یک تکنیک فوق العاده عالی که به شما می گوید چگونه وضعیت روزانه خود را شناسایی کنید و بدانید کجا هستید. این تکنیک فوق العاده را یاد بگیرید به ان عمل کنید بسیاری از مشکلات محیط کار خود را کشف و رفع خواهید کرد.

DT کل زندگی و کارتان را نظم می بخشد

DT یک هشدار دهنده ی فوق العاده است

با تکنیک DT می توانید تغییرات زیادی در خودتان و تیم تان ایجاد کنید

با DT مشخص می شود که چقدر سیستمی کار می کنیم.

میانگین امتیازات / 5. تعداد آرا: