درباره ما

گروه آموزشی ارشیا دکامی

مرکز آموزش مدیریت کاربردی در ایران

خدمات آموزشی و مشاوره ای مدیریت در قالبهای زیر ارائه می شوند:

  1. مشاوره حرفه ای مدیریت به سازمانها و صنایع
  2. برگزاری کارگاهها، دوره ها و سمینارهای آموزشی مدیریت کاربردی در ایران
  3. برگزاری کارگاهها و سمینارهای آموزشی ویژه سازمانها (درون سازمانی)
  4. ارائه محصولات آموزشی آنلاین مدیریت کاربردی
  5. ارائه مقالات و مطالب مدیریت کاربردی

من ارشیا دکامی مدیر این گروه آموزشی هستم و سالها در صنایع گوناگون ایران مدیریت کرده ام. مشاور مدیران ارشد برندهای معروف و سازمانهای بزرگی بوده ام و به خوبی وضعیت بسیار بد سیستم های مدیریتی ایران را از نزدیک مشاهده کرده و کاملا می شناسم. همچنین خوب می دانم که سایتها و کتابهای فراوانی وجود دارند که با آب و تاب روشهای مدیریتی مختلف را معرفی می نمایند که به جرات می توان گفت که اکثر قریب به اتفاق،  ترجمه هایی از سیستم های مدیریتی کشورهای دیگر و عمدتا آمریکا ، ژاپن و کشورهای اروپایی هستند. اما در تمامی آنها دو چیز مهم مشترک است:

  1. کاربردی نیستند (یعنی شما نمی توانید از آنها در کارتان استفاده ای ببرید)
  2. به فرهنگ ایران توجهی ندارند.

ما در اینجا تلاش می کنیم که روشهای صحیح مدیریت در ایران را آموزش دهیم و تمامی مباحث مدیریتی مطرح شده در این سایت کاملا کاربردی بوده و همگی حاصل تجربیات عملی در سازمانهای ایران است. آنها از جایی کپی برداری نشده اند و همگی مسایلی هستند که طی این سالها با آنها درگیر بوده ام و خود شخصا آنها را به کار بسته و به آنها اعتقاد راسخ دارم.

برای دیدن رزومه ارشیا دکامی کلیک کنید.

 

از طرفی دیگر طی سالها با مهندسان و کارشناسان بسیاری چه در مصاحبه های شغلی و چه در سمینارها، نمایشگاهها و کلاسهای آموزشی ام برخورد داشته ام. متاسفانه به دلیل ضعف سیستم آموزشی دانشگاهها معمولا فارغ التحصیلان درک صحیحی از صنعت ایران ندارند و بدون هیچ شناختی وارد این دنیای پرهرج و مرج که کمتر گوشه ای از آن مباحث علمی و تئوریک جای دارد، می شوند. و متاسفانه  دیده می شود که بخش اعظمی از این دانش آموختگان در این سیستم حل شده و رویه گذشتگان و سیستم کاری گذشته را در پیش می گیرند. ما به همه آنها هم این نوید را میدهیم که در اینجا به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید افرادی تاثیر گذار و پیشرو در کار خود باشید.

با ما همراه باشید تا مدیریت حرفه ای را بیاموزید.