استاد عشق

استاد عشق

کتاب استاد عشق زندگینامه و خاطرات استاد گرانقدر پروفسور حسابی است که برای پسرشان تعریف کرده اند و بعد از مرگ ایشان پسرشان ایرج حسابی آنرا به چاپ رسانده اند. این کتاب پر است از وطن پرستی و عشق به میهن به همه دوستان توصیه می کنم در صورتی که این کتاب را مطالعه نکرده اند حتما آنرا بخوانند که واقعا زیبا و دوست داشتنی است.واقعا جای تاسف است که انسانهای گرانقدری مانند پروفسور حسابی تا این حد در ایران در وطنش که تمام زندگی اش را صرف آن کرد نا شناخته بماند. و جای تاسف است که صدا و سیما تاکنون فیلمی از زندگی نامه این استاد بزرگوار را نساخته است. وقتی سال فوت این استاد گرانقدر را دیدم متوجه شدم که ایشان زمانی که من سال اول دبیرستان بودم فوت نموده اند اما جای تعجب است که ما بچه های آن دوره هیچ اطلاعی از خدمات این مرد بزرگ نداشتیم.بیان خدمات و فداکاریهای افرادی مانند ایشان قدرت و انگیزه بسیاری را به بچه هایی که در این سن و سال هستند می  بخشد.

صد افسوس و افسوس

دوستان عزیز این کتاب را می توانید از لینک زیر دانلود فرمایید.

دانلود استاد عشق

علاقمندان به دانلود کتاب صوتی فایلهای صوتی این کتاب را از لینک های زیر دانلود نمایند.

 دانلود بخش اول (حجم: ۱۳MB)

دانلود بخش دوم (حجم: ۱۷٫۸MB)

10 دیدگاه برای “استاد عشق

 1. mohamad گفته:

  یک الگوی مناسب از صد هزار کلمه بهتر است ؛ این کتاب من رو یاد حرف انشتین می ندازه میگه که:
  نبوغی نیست جز عرق جبین!

 2. بابک گفته:

  من هنوز این کتاب رو نخوندم ولی وصفش رو بسیار شنیدم. البته پیشنهاد می کنم به نظر پروفسور حسابی در خصوص جهان سوم هم توجهی داشته باشید. بهتر است به خودمون بیایم و ایده های فرزندان، برادران، و خواهران این مرز و بوم را در نطفه خفه نکنیم. گواه این حرف مقالات ارسالی دانشجویان به کنفرانس های خارجی است که به راحتی پذیرفته شده ولی همان مقالات در کشور به راحتی رد می شود. چرا؟ چون داوران کارآموزده می دانند باید مجال رشد به ایده ها داد تا شکوفا شوند و این است تفاوت ما با کشورهای پیشرفته که البته پروفسور حسابی در نظرشان نسبت به جهان سوم نیز به نوعی به آن اشاره دارند.

 3. غزال گفته:

  باعث افتخار ما ایرانیاست.خوندن این کتاب مسیر زندگی منو عوض کرد.به همه توصیه میکنم بخونید تا قدر لحظه لحظه زنگی رو بدونید.کاری که ایشون کردن

 4. موسوی گفته:

  سلام.من بطور اتفاقی وارد این وبسایت شدم.کتاب استاد رو نخوردم.الان قصد دارم دانلودش کنم.بسیار ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب

بزرگترین اشتباه مدیران
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
کتاب
close-link

دانلود رایگان کتاب

بازخورد موثر مدیریتی
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
feedback
close-link