شروع به کار

امروز روز شروع به کار این وبلاگ است در این وبلاگ تمامی تلاش خود را برای ارائه مطالبی مفید وکاربردی به ویژه در بخش مدیریت برای مدیران عزیز ایرانی و در بخش سرپرستی برای کارشناسانی که در پست سرپرستی مشغول به کار هستند بکار خواهم برد همچنین در بخش مطالب صنعتی و مهندسی مطالب علمی و کاربردی برای صنعتگران عزیز نوشته خواهد شد.

امید که با رهنمون ها و نظرات سازنده خود مرا در این راه یاری نمایید تا بتوانیم گامی هر چند کوچک در راستای اعتلای صنعتی کشور عزیزمان ایران برداریم. خواهشمندم به دور از هرگونه تعصب به این وبلاگ بنگرید چرا که تعصب بی جا جز کوری و عقب افتادگی چیزی برایمان به همراه نخواهد داشت. هدف من در این وبلاگ تنها انتقاد از صنعت ایران نیست بلکه هدف اصلی این وبلاگ آموزش می باشد ممکن است در این بین برخی رفتارها و مسائل و مشکلات به چالش کشیده شوند اما فقط در راستای بهبود می باشد وبس.

 خوب می دانم که بخشی از مشکلات صنایع ایران از خارج سازمان بوده و خوب می دانم که برخی از این صنایع به دلیل تصمیمات فراسازمانی دچار چه شوک هایی می شوند و مجبور به تحمل چه فشارهایی هستند. اما از طرفی هم با مشکلات درون سازمانی صنایع به خوبی آشنا هستم من قصدم بررسی و آموزش در بخش درون سازمانی و مدیریتی می باشد. مشکلات خارج از سازمان در این وبلاگ نمی گنجد . . .

از آنجایی که می دانیم اکنون دیگر مغزهای ما در دنیای اینترنت و اطلاعات نا محدود دچار استرس می باشد و هر روز استرس خواندن تمامی مطالب مورد نیاز و ترس از دست دادن برخی اخبار مانع خواندن عمیق مطالب می شود و معمولا حوصله کافی برای خواندن مطالب تا انتها را نداریم در این وبلاگ سعی می شود که مطالب به صورت کوتاه ، مختصر و مفید بیان شوند و هدف اصلی هر نوشته رساندن سریع مفهوم خواهد بود و از شاخ و برگهای اضافی دوری خواهیم کرد اما در بخش نظرات می توانیم با کمک هم توضیحات لازم و اضافی را برای دوستان علاقمند بیاوریم . نظرات شما درباره هر نوشته می تواند راهگشای ادامه کار و دلگرمی برای نویسنده باشد در این وبلاگ انتقاد کاملا آزاد می باشد و به دور از توهین به کسی می توانید آزادانه نظرات انتقادی خود را بنویسید. طبیعی است که بسیاری از انتقادات در بهبود مطالب وبلاگ بسیار موثر خواهند بود.

1 دیدگاه برای “شروع به کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب

بزرگترین اشتباه مدیران
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
کتاب
close-link

دانلود رایگان کتاب

بازخورد موثر مدیریتی
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
feedback
close-link