رشد کارمندان

مهارتهای کارکنان را افزایش دهید

چقدر به مهارتها و رشد کارکنان اهمیت می دهید؟
بخش مهم و قابل توجه کار شما به عنوان مدیر، کمک به رشد کارمندان و همراهی آنان در مسیر رشد است. شما باید بتوانید به آنها یاد بدهید که چگونه رشد و پیشرفت شان را توسعه دهند.

✅پیشنهادها

🔹افرادتان را ترغیب به کنترل و بررسی برنامه و جدول روزانه ی خود بکنید تا بهترین شرایط را برای یادگیری چیزهای جدید بیابند.

🔹پیشنهاد دهید که افراد نکات آموزشی جدیدی از همکارانی که به تازگی درگیر چالش آموزشی مشابه شده اند، بیاموزند.

🔹هنگامی که افراد به سراغ شما می آیند. و مستقیم از شما می خواهند مسئله و مشکلشان را حل کنید، بررسی کنید و ببینید که چگونه از فرصت های ایجاد شده برای کمک به افراد بهره گیرید تا بتوانند خودشان به حل مسئله بپردازند.

🔹به افراد کمک کنید تا از فرصت های موجود برای گسترش توانایی هایشان بهره بگیرند.

 درباره ی این فرصت ها با افراد گفتگو کنید. به آنها بگویید که چرا این فرصت ها می توانند مفید باشند. افراد را به بهره گیری از این فرصت ها تشویق کنید.

🔹افراد را به کار گروهی ترغیب کنید. تا با افرادی آشنا شوند که مهارت خاصی دارند و خواهان آموزش به دیگران هستند. از طرفی دیگر باید به همه آموزش دهید که با کسانی که خواستار کمک به آنها هستند کنار بیایند.

🔹به افراد کمک کنید تا مربیان و رهبران دیگری بیابند. به آنها خاطر نشان کنید که یک فرد به ندرت می تواند تمام نیازمندی های افراد را، برای توسعه و پیشرفت بیشتر برطرف نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *