گزارش دوره هفتم کارگاه تفویض اختیار مؤثر

هفتمین دوره کارگاه حرفه ای تفویض اختیار موثر جمعه (۳۱ فروردین ۹۷) در تهران برگزار شد. همانطور که می دانیم تفویض اختیار یکی
ازحیاتی ترین مهارتهای مدیریت است که اغلب مدیران به آن توجهی ندارند. تفویض اختیار موثر می تواند شما را از دنیای کارشناسی جدا و
به دنیای مدیریت وارد کند.

با توجه به کارهای کارگاهی انجام شده، شرکت کنندگان، اصول تفویض اختیار را به صورت عملی تمرین کردند. با توجه به نظرسنجی انجام شده، دوستان شرکت کننده مانند دوره های گذشته از این کارگاه کاملا رضایت داشتند. و این باعث افتخار ماست و انرژی ما را برای حرکت در این مسیر دو چندان می کند.

یکی از جاذبه های این کلاس عطر گل یاسی بود که از گلهای محوطه آموزشگاه در کلاس پیچیده بود و فضای دلچسبی را خلق کرده یود.

از تمام عزیزانی که به دلیل محدودیت ظرفیت امکان حضور را نداشتند صمیمانه عذرخواهی میکنیم. و قول می دهیم در اولین فرصت دوره ی بعدی را برنامه ریزی و این عزیزان در اولویت قرار خواهند گرفت. همچنین تمام عزیزانی که علاقمند به شرکت در این دوره فوق العاده حیاتی برای مدیر هستند می توانند از طریق فرم تماس با ما این دوره را رزرو نمایند. 

 

نظرات برخی از شرکت کنندگان

واقعا کلاس مفید و اثر گذاری بود و شخصا چون با این موضوع بسیار مشکل داشتم امیدوارم بتوانم از مطالب یاد گرفته استفاده مفیدی داشته باشم.

سوان عیدی / مدیر عامل شرکت تدبیر ارتباطات

از این نظر که موارد عملی و کاربردی در این کارگاه بیان شد و بصورت عملی این کار تمرین شد خیلی موثر و مفید بود و برخورد استاد وکارکنان بسیار خوب و شایسته بود.

وحید عباسپور / مدیر کارخانه قیر حافظ

از این کلاسها بسیار راضی هستم و خیلی از اشتباهات خودم را اصلاح کردم اطلاعات خوبی دریافت کردم و از اکثر آنها استفاده می کنم و جواب گرفتم. بحث بررسی فعالیتها بر اساس زمان و ارزش بسیار خوب بود.

نبیلا شریفی / مدیریت صنایع فلزی وفایی

تکراری بود، شوخی کردم این کلاس واقعا عالی است در حدی موثر بود که برای بار دوم در این کلاس شرکت کردم تا تمامی ریزه کاریهایی که شاید از دستم در رفته بود در کلاس قبلی اینبار یاد بگیرم و استفاده کنم.

عارف عبداللهیان / مدیر کارخانه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب

بزرگترین اشتباه مدیران
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
کتاب
close-link

دانلود رایگان کتاب

بازخورد موثر مدیریتی
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
feedback
close-link