گزارش کارگاه طراحی سیستم کنترلی مدیریت_ دوره هشتم

دوره هشتم کارگاه طراحی سیستم کنترلی در مدیریت به روش تار عنکبوت در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت در محل آموزشگاه برگزار شد.

مانند کارگاه های گذشته این مهارت حیاتی در مدیریت، تمامی شرکت کنندگان برای مجموعه خود یک تار عنکبوت طراحی کردند. با توجه به تنوع تخصص ها، این طراحی ها نشان از انعطاف پذیری و کاربرد عالی این سیستم کنترلی دارد. یعنی در واقع می توان گفت که تفاوتی نمی کند کجا مدیریت می کنید. هر کجا که باشید سیستم کنترلی تار عنکبوت شما را یاری خواهد کرد تا بتوانید کنترل حرفه ای بر سیستم های کاری خود داشته باشید. به طوری که تمرکز کنترل های شما بر روی فرآیندهای کار قرار می گیرد و نه افراد. این نکته مهمی است که کمتر به آن توجه شده است.

این کارگاه یکی از کاربردی ترین کارگاه های مدیریتی است که هر مدیری باید بر آن مسلط شود.

 

نظر برخی از شرکت کنندگان دوره

اطلاعاتی که در این کارگاه عرضه شد، برای من تازگی داشت و به عنوان فردی که صاحب یک کسب و کار استف به روشه هایی رسیدم که تصور می کنم با اجرا و پیاده سازی آنها قادر به افزایش بهره وری در مجموعه خواهم بود. البته با صرف حضور در یک دوره ۶ ساعته به این مهم دست نخواهم یافت. که یقینا با مشاهده فیلم کلاس و شنیدن فایل صوتی و تکرار مطالب، اطلاعات تعمیق خواهد شد. از مشکلات این کلاس که به نظر می رسد با ساییر کلاس ها و دوره هامشترک است. طرح سوالات بی ربط و تکراری از طرف دانش پذیران است که اگر چه به مدرس بر نمی گردد ولی در ایجاد بی انگیزگی در سایرین موثر است. سوالات موثر بهره وری کلاس را افزایش می دهد.

مهدی فخرایی / رییس هیئت مدیره زرین پلاست

تا بحال در دوره های مدیریتی زیادی شرکت کردم از TQM  تا Six Sigma وجه مشترک همه ی آنها خشک و غیر کاربردی بودن انها بود که مهمترین دلیل نحوه تدریس بود. در این دوره گذشت زمان را احساس نکردم چون کاربردی بودن آن را به راحتی حس کردم.

فرشید فززانه / کارشناس ارشد فرایند پلی اکریل

کارگاه موثری است. به نظام مند شدن سیستم با مشخص شدن بهتر ارتباطات کمک می کند. سردرگمی را کم می کند. بدست آوردن نتایج موثر در کوتاه ترین زمان ممکن را فراهم می کند. سو تفاهم مدیر و کارکنان را از طریق مشخص کردن کارها و کنترل ها کم می کند

محمد کاظم خویینی ها / مدیر تحقیق و توسعه نانو فناوران دارویی الوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب

بزرگترین اشتباه مدیران
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
کتاب
close-link

دانلود رایگان کتاب

بازخورد موثر مدیریتی
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
feedback
close-link