گزارش کارگاه طراحی سیستم کنترلی مدیریت_ دوره پنجم

کارگاه طراحی سیستم کنترلی در مدیریت

گزارش کارگاه طراحی سیستم کنترلی مدیریت_ دوره پنجم

دوره پنجم کارگاه بسیار کاربردی و حرفه ای طراحی سیستم کنترلی در مدیریت به روش تار عنکبوت جمعه ششم مرداد از ساعت ۹ الی ۱۷ برگزار شد.

از نقاط قوت این کارگاه می توان نوشتن یک طرح کنترلی کامل، برای یک فرایند توسط خود شرکت کنندگان نام برد. همچنین شرکت کنندگان طرح اصلی سیستم کنترلی کار خودشان را در کلاس با کمک مدرس ترسیم نمودند. با این طرح کار طراحی و پیاده سازی سیستم کنترلی بسیار ساده تر خواهد شدو این طرح به عنوان یک نقشه راه برای مدیران خواهد بود.

با توجه به نظرسنجی های انجام شده و اظهار لطف های دوستان شرکت کننده این کارگاه هم در سطحی عالی، بسیار رضایتبخش و کاملا کاربردی بود. و این باعث افتخار ماست که توانستیم رضایت شما عزیزان را جلب کنیم. و از همه ی عزیزانی که با نظرات خودشان به ما دلگرمی دادن و پیشنهادات عالی برای پیشرفت در این راه ارائه دادند بسیار سپاسگزاریم. و قول میدهیم که در راه گسترش این نوع کارگاه ها و آموزشهای کاربردی تمامی تلاشمان را بکنیم.

بزودی گروه طراحی سیستم کنترلی تشکیل و تمامی شرکت کنندگان عزیز به گروه اضافه خواهند شد همه ی عزیزان تا پایان پیاده سازی این سیستم کنترلی توسط آقای مهندس دکامی حمایت و مشکلات احتمالی آنان برطرف خواهد شد.

 

نظر برخی از شرکت کنندگان

استاد دکامی با تجریه ویژه خود، و با نظم و طبقه بندی علمی و تجربی، مطالب را به حوصله آموزش می دهند و صبوری ایشان در تعامل بسیار تحسین برانگیز است.

مهارتهای ایشان در ارائه بسیار خوب است و باعث می شود فراگیر با اشتیاق موضوع را پیگیری کند.

خانم دکتر فرهادی / مدیر عامل موسسه نوآوران

بسیار عالی و کاربردی بود امیدوارم با پیاده سازی در سازمان به نحو احسن بهره برداری نماییم

آقای مهندس رحیمی / مدیر عامل نارین تک فرتاک

مطالب ارائه شده در کارگاه بسیار کاربردی و مفید بود. آقای مهندس بسیار با حوصله ارائه بحث کردند و بسیار با حوصله تر به پرسشها پاسخ دادند که بسیار سپاس گزاریم.

ونقطه قوت دیگر اینکه به صورت کارگاهی برگزار گردید.

خانم سپهری / مدیریت حوزه علمیه زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دانلود رایگان کتاب

بزرگترین اشتباه مدیران
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
کتاب
close-link

دانلود رایگان کتاب

بازخورد موثر مدیریتی
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
feedback
close-link