هدف گذاری در مدیریت

کارگاه هدف گذاری و برنامه ریزی مؤثر، جمعه ۳ آذر در تهران با حضور مدیران ارشد سازمانها برگزار شد. در این کارگاه توسط کارهای کارگاهی افراد خودشان را به چالش کشیدند. و با تکنیک ۶۰ ،ارزشها و اهداف نهفته در ضمیرناخودآگاه خودشان را بیرون کشیدند. که برای شرکت کنندگان هیجان انگیز بود. عزیزان بسیاری فکر میکنند که هدفمند هستند و برنامه دارند اما در اینجا مشخص شد که اغلب انها فقط آرزو هستند. آرزو را که همه دارند. هدف با آرزو تفاوت عمیقی دارد. نحوه هدف گذاری صحیح وتجزیه و ترجمه اهداف برای سازمان یکی دیگر از نکات جالب و قابل توجه برای شرکت کنندگان بود.

از آنجایی که این اولین دوره از این کارگاه بود، خیلی خوشحالیم که توانستیم کارگاهی با کیفیت و کاملا کاربردی برای عزیزان شرکت کننده برگزار کنیم و توجه و اعتماد عزیزان شرکت کننده را جلب کنیم.

تکنیک های معرفی شده در این کارگاه کاملا کاربردی و اثربخش بود و از تجارب موفق  استخراج شده بودند. از طرفی استاد دکامی در یکی از مثالها از هدف گذاری و برنامه ریزی گذشته تاکنون خود را پرده برداشت که بسیار مورد توجه شرکت کنندگان قرار گرفت.

نظر برخی از شرکت کنندگان

بسیار کاربردی و اثر بخش بود و برای من که در این بخش مشکل داشتم خیلی مفید بود.

شیوه بیان و ارائه بسیار عالی بود با اینکه فکر میکردم به این دوره نیاز ندارم  با بی میلی شرکت کردم. ولی الان خیلی خوشحالم و برای من بسیار مفید بود.

به نظر من نیاز است که تمامی مدیران این اصول را یاد بگیرند این اصول باعث می شود که محیط کار آرام تر ودستیابی به اهداف از پیش تعیین شده بسیار راحت تر و جذاب تر باشد.

کلاس خیلی خوبی بود به ویژه در قسمت سازمانی خیلی استفاده کردم و بخشهایی برای من روشن شد که چطور اهداف را تقسیم بندی کنم. نحوه ی تدریس و بیان فوق العاده بود و کاملا قابل فهم بود.

سپاسگزارم

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *