گزارش کارگاه هدف گذاری و برنامه ریزی موثر-دوره سوم

سومین کارگاه هدف گذاری و برنامه ریزی مؤثر، جمعه ۷ اردیبهشت در محل آموزشگاه تهران برگزار شد. یکی از کارهای کارگاهی این کارگاه، تکنیک ۶۰ است. افراد با استفاده از این تکنیک می توانند ارزشها و اهداف نهفته در ضمیرناخودآگاه خودشان را بیرون کشیده و خودشان را به چالش بکشند. این موضوع برای شرکت کنندگان بسیار هیجان انگیز بود. از طرفی دوستان با ۷۰ سوال زندگی فعلی خودشان را در زمینه های مختلف ارزیابی کردند و نقاطی را که باید مورد توجه قرارر دهند را کشف کردند.

عزیزان بسیاری فکر میکنند که هدفمند هستند و برنامه دارند اما در اینجا مشخص شد که اغلب انها فقط آرزو هستند. آرزو را که همه دارند. هدف با آرزو تفاوت عمیقی دارد.

بعد از تشریح نحوه هدف گذاری صحیح یک تکنیک بی نظیر و کاملا کاربردی ویژه سازمانها تشریح شد که با استفاده از این تکنیک مدیران می توانند اهداف را تجزیه و ترجمه کنند.

 

نظر برخی از شرکت کنندگان

به نظرم اولین گام موفقیت و رشد، داشتن هدف است.

در این دوره استاد دکامی قدم اول را محکم برداشتند.

نکات بیان شده تاثیرات مثبت و قابل لمسی را به ارمغان خواهد اورد.

علیرضا علی بیک تهرانی / مدیر عامل آترابان سورین

امور به صورت شفاف و گام به گام توضیح داده شد و مطالب مطرح شده هم در زندگی شخصی و هم در مسائل کاری موثر و کاربردی است، مسائلی که در واقع در زندگی شخصی ام مورد غفلت واقع شده بود در این کارگاه باعث یاداوری شد.

وحید عباسپور’ / مدیر کارخانه قیر حافظ

کاملا کاربردی و عالی بود و کاملا حس کردم و به همه توصیه می کننم که حضور در کلاس بسیار موثرتر و عملی و کاربردی تر از گوش دادن به صدای کلاس و یا خوندن مطالب به تنهایی است.

آناهیتا حائری / کارآفرین’

با سلام

جلسه دوم هست که در این دوره در خدمت شما هستیم و همان جلسه اول کارهای بسیاری که سالها برای بنده سد و مانع و یا ترس بود استارت خورد و حتا به عادت تبدیل شدند.

در این جلسه کم کاری هایم  بررسی شد و سریع رفع و رجوع می شود.

با سپاس از محبت و تلاش شما

آرین احمدوند / کارآفرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب

بزرگترین اشتباه مدیران
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
کتاب
close-link

دانلود رایگان کتاب

بازخورد موثر مدیریتی
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
feedback
close-link