شروع کار در سال ۹۱

بعد از حدود بیست روز تعطیلات امروز روز شروع کار در سال نود و یک است تقریبا همه سرکار برگشتند و البته هنوز مزه خوابها و استراحتهای نوروزی رو با خود داریم و کمی هم تغییر شرایط و حضور در محل کار در روز اول برایمان سخت است مخصوصا صبح زود از خواب بلند شدنش!! حالا قبلا که دانشجو بودیم خوب بود و معمولا روز ۱۴ فروردین رو نمی رفتیم اما خوب دیگر شرایط کار فرق می کند. به هر ترتیب تا پایان امروز همه چی به شرایط عادی قبل بر می گردد.

امید که تعطیلات هم به همه خوش گذشته باشد و ۱۳ به در خوبی را هم گذرانده باشید. بیرون رفتن در ۱۳ به در لطف و صفای خودش را دارد ولی باید با مشکلات زیادی هم دست وپنجه نرم کرد. از جمله گیر آوردن جای نشستن و گیر آوردن جای پارک ماشین که دیگر مصیبت خودش را دارد برای سرویس بهداشتی هم که باید از ۴ صبح زنبیل و آجر و … تو نوبت گذاشت همه اینها به کنار، بعضی ها هم که الحق در کثیف کاری چیزی کم نمی گذارند طبیعت رو که تبدیل به میدان جنگ آشغالها می کنند هیچ، در خیابان ها هم به هر طرف که نگاه می کنی سبزه های گره خورده و نخورده کف خیابانها ولو شده است مشاهده این منظره ها آدم را ناراحت می کند ، موقع برگشتن هم باید توی ترافیک سنگین تهران صدای بلند موسیقی های این ور آبی ، اون ور آبی ، زیر زمینی ، پشت بامی، رپ و متال و غیره را ترکیب با هم گوش داد تا بالاخره در هر ۳۰ دقیقه ۳۰ سانتیمتر حرکت کنی گاهی هم بعضی ورودی های اصلی شهر قفل می شود. البته تحمل این سختی ها در روز سیزده به در آدم را آماده برای کار در روز ۱۴ فروردین می کند.

به هر ترتیب امیدوارم که امسال سالی پر بار و سرشار از سلامتی و شادمانی برای همه شما عزیزان باشد و موفقیتهای پیاپی را در آغوش بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب

بزرگترین اشتباه مدیران
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
کتاب
close-link

دانلود رایگان کتاب

بازخورد موثر مدیریتی
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
feedback
close-link