گزارش دوره سوم کارگاه تفویض اختیار مؤثر

تفویض اختیار مؤثر

تفویض اختیار مؤثر

این کارگاه دیروز جمعه (۳ شهریور) در محل آموزشگاه برگزار شد. این کارگاه در واقع برای عزیزانی طراحی شده بود که دوره قبلی را از دست داده بودند و به دلیل تکمیل ظرفیت امکان حضور را نداشتند. لذا ما وظیفه خود دانستیم که این کارگاه را مجددا برگزار نماییم.

خدا را بسیار شاکریم که با توجه به رهنمون های شما عزیزان هر روز کارگاه های ما با کیفیت بالاتر برگزار می شود و رضایت شما عزیزان را به طور کامل جلب می کنیم. دوستان شرکت کننده با نمرات عالی و نظرات بسیار خوبشان به ما انرژی بی نظیری می دهند.  برخی از این نظرات ارزشمند این عزیزان را در زیر می توانید مشاهده بفرمایید.

 

نظر برخی از شرکت کنندگان

در کل سه کلاسی که شرکت کردم بسیار مهم و کاربردی بود. در کلاس انگیزه بخشی بنده تمام آن کار گروهی را مجددا پیاده سازی کردم. و اخلاقیات را درصد بندی کردم. و با توجه به تلاشهای خودم در ۴ سال گذشته، به نتیجه شروع مجدد رسیدم. و در حال حاضر به بررسی بازارکار می پردازم. در عین حال قسمت هایی از انگیزه بخشی را در حال پیاده سازی هستم. استیکر کارت و ساعت بازخورد عالیست و خیلی خوب جواب گرفتم. در بخش استخدام در حال مشخص کردن بخش خواسته ها و ضرورت ها هستم که برای استخدام پرسنل فعلی بسیار کمک کننده است. همچنین باعث شد نقاط ضعف کار خود را بهتر پی ببرم. در خصوص این دوره در جلسات بعد که در شرکت پیاده سازی کردم حتما نتایج را اطلاع رسانی خواهم کرد.

سرکار خانم رعنا سادات ایمانی / مدیر اداری و منابع انسانی

این کارگاه بسیار کاربردی و خوب بود. مدتها بود که از شلوغی کار و کمبود وقت دچار سردرگمی شده بودم. و با توجه به آموزه های این کلاس و بکار بردن مهارتهای آموزشی داده شده، مطمئن هستم که روال کارها به سهولت از این به بعد انجام خواهد شد و فرصت بیشتری جهت ارتقا سطح توانمندی خود خواهم داشت.

حمید جهانبخش / مدیر مالی همپار

از کارگاه استفاده کردم و اطلاعات بسیار کاربردی کسب کردم. قصد دارم که بقیه کارگاه ها را شرکت کنم. روشهای ارائه شده بسیار کاربردی و تجربی یودند که در سطح عالی ارائه شد. سپاسگزارم

شعیب پناهی / مدیر عامل گروه پناهی

کارگاه بسیار مفیدی بود و باعث شد تا برخی موارد را از پایه آموزش ببینیم . برخی را دسته بندی و مرتب کنیم. از اینکه کلاسها قابل درک و ملموس هستند و مفاهیم به سادگی توضح داده می شوند بسیار متشکریم.

مجید مروجی / مدیر مالی سازیبا

میانگین امتیازات / 5. تعداد آرا:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دانلود رایگان کتاب

بزرگترین اشتباه مدیران
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
کتاب
close-link

دانلود رایگان کتاب

بازخورد موثر مدیریتی
کتاب تا 5 دقیقه دیگر در ایمیل شما خواهد بود
کتاب را برایم ارسال کن
feedback
close-link