کارگاه مهارتهای حرفه ای مدیر

کارگاه مهارت های مدیریت در ایران

پنجمین کارگاه مهارتهای حرفه ای مدیریت دیروز (جمعه) برگزار شد. در این کارگاه مهارتهای ضروری برای یک مدیر، در فضای کسب و کار ایران آموزش داده شد. استاد روشهای کاربردی برای نهادینه کردن این مهارتها به شرکت کنندگان آموزش دادند. چندین تکنیک کاربردی که ابداع خود استاد بودند، آموزش داده شدند که از همه جالب تر تکنیک Dekami Time)DT) بود.
در برخی از مهارتها سعی شد، دوستان شرکت کننده در انتخاب مسیر اصلی با کارهای کارگاهی راهنمایی و هدایت شوند.
با توجه به نظر سنجی انجام شده این کارگاه نیز مانند بقیه کارگاه ها نمرات بسیار عالی و بالایی از عزیزان شرکت کننده دریافت کرد که می توانید برخی از این نظرات را در لینک زیر در سایت مشاهده بفرمایید.

? فایل صوتی هم به مانند تمام دوره های گذشته برای همه ی عزیزان شرکت کننده ارسال شد.

نظرات برخی از شرکت کنندگان

مفاهیم و مرور مشکلات بسیار عالی بودند. و ضمن آموزش مهارتهای مدیریت، نحوه ی برخورد استاد در پیشبرد کلاس و انگیزه بالای ایشان در یاد دادن مفاهیم مدیریتی تحسین برانگیز است.

کارگاه بسیار مفید و سازنده ای بود. بسیاری از مشکلاتی که در ۴ سال مدیریت با آن برخورد کرده بودیم، طی یک جلسه بررسی و مرور گردید. امیدوارم با بکار بستن رهنمودهای آموزشی داده شده بتوانم در بهبود مدیریت خود اقدام نمایم.

کارگاه کاربردی و نظام مندی بود که حتما در روند کاری اینجانب تآثیرات زیادی خواهد گذاشت

کارگاه بسیار خوب و کاربردی بود که در کتابهای دانشگاهی این مطالب استاد بدین صورت پیدا نمی شود. مطالب با یافته های تجربی و صنعتی همراه بود. و با توجه به اینکه استاد در کارگاه های صنعتی فعالیت دارند و مدیر هستند به کاربردی کردن تئوری های مدیریت کمک شایانی کرده و خیلی مفید و قابل استفاده و بهره برداری می باشد.

به نظر بنده کلاس خوب و کاربردی بود و با توجه به پست هایی که آقای دکامی در کانال قرار می داد، مشتاق شدم در این کارگاه شرکت کنم و نسبت به کلاسهایی که قبلا شرکت کرده بودم کاربردی تر می باشد و آرزوی موفقیت برای جناب آقای دکامی دارم.

اینقدر اظهار لطف و نظرات دوستان زیبا و خواندنی است. که دوست داریم همه ی آنها را با شما به اشتراک بگذاریم. ولی از حوصله این مطلب خارج است. در همین جا از همه عزیزان با همه ی وجود سپاسگزاریم، که با نظرات عالی خودشان به ما انرژی بالایی می دهند، که این راه را با جدیت تمام ادامه دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *